O nas

Witamy u nas! Poznaj nas bliżej

Sklep internetowy e-CentrumOgrodnicze.pl, prowadzony jest przez firmę: NIWA Centrum Ogrodnicze & Szkólka Drzew z siedzibą w Lęborku (przy drodze krajowej E6 Gdańsk - Szczecin)

To jedno z największych tego typu miejsc w regionie, w którym znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment materiału roślinnego, sprzętu ogrodniczego, narzędzi oraz innych elementów potrzebnych do budowy i aranżacji ogrodów i terenów zieleni.

Wychodząc naprzeciw osobom, które szybko i wygodnie chcą urządzić zieloną oazę wokół swojego domu, firma uruchomiła w 2008 roku także sprzedaż internetową , którą konsekwentnie rozwija.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz osobistego odwiedzenia naszej firmy - miejsca pełnego ogrodowych inspiracji!

Jezeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj sie z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Nasze daneinfo@e-centrumogrodznicze.pl59 86 27 113507 708 002FacebookAllegro

Nasz punkt sprzedaży w Lęborku

Klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Lęborku, gdzie na potrzeby szybkiej obsługi zorganizowaliśmy plac sprzedaży typu Cash & Carry. Na powierzchni 4000m2 prezentujemy doskonale zadbane drzewa i krzewy z naszej oferty. Podczas zakupów pomocą posłuży Państwu kadra handlowców z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży szkółkarskiej.