Sekatory ogrodowe i nożyce do gałęzi Gardena

Przejrzysta struktura asortymentu, dobrze przemyślana ergonomia, niezrównana jakość i cechy idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników, razem składają się na sukces i niesłabnące uznanie dla produktów Gardena.

SEKATORY

Linia Premium - wyjątkowo trwałe profesjonalne sekatory z aluminiowymi uchwytami.
Linia Comfort - wspaniała ergonomia, rękojeści z miękkich elementów i regulacja rozwarcia pozwalają na indywidualne dopasowanie do każdej dłoni.
Linia Classic - klasyczne sekatory ogrodowe posiadające wszystkie zalety wyróżniające dobre sekatory.

Częste korzystnie z sekatorów ogrodowych pozwala ocenić ich jakość. Sekatory Gardena zapewniają długie, wydajne i komfortowe cięcie dzięki możliwości dopasowania rozwarcia rękojeści do kształtu dłoni. Większość modeli posiada rękojeści z 2 pozycjami dla cięcia mocnego lub szybkiego (A).
Wygodna obsługa i niemęcząca praca: pochylona głowica tnąca pozwala na zachowanie naturalnej pozycji ręki i umożliwia wygodną pracę, a odpowiednie ułożenie nadgarstka zapewnia optymalne przenoszenie siły.
Perfekcyjne ostrze - precyzyjnie i gładkie cięcie. Wielokrotnie szlifowane noże z podwójnie hartowanej stali. Większość modeli z ostrzami pokrytymi powłoką antyadhezyjną chroniącą przed korozją i umożliwiającą lekkie cięcie.
Dopasowane do dłoni - cięcie nie powoduje zmęczenia dłoni dzięki ergonomicznie uformowanej rękojeści (w modelach Comfort i Premium ze specjalną wkładką zapobiegającą przesuwaniu się dłoni po uchwycie) i z zamkiem obsługiwanym jedną ręką. Prosta obsługa, wygodne przechowywanie i transport. Przeznaczone zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych.

 


NOŻYCE DO GAŁĘZI

Co czyni nożyce do gałęzi Gardena wyjątkowymi? Wiele detali - od specjalnie uformowanych ostrzy, silnej przekładni, optymalnej ergonomii, aż po zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz perfekcyjne wykonanie. Idealnie dopasowują się do kształtu dłoni. Dzięki temu praca nimi jest dłuższa i wygodniejsza. Nożyce do gałęzi Gardena mają specjalnie uformowane ostrza, które umozliwiają dokładne cięcie i optymalne przeniesienie siły (B).
Gardena oferuje dla miłośników ogrodów pełny asortyment nożyc do gałęzi od klasycznych zaczynając, a na nożycach Premium kończąc.

Linia Premium - ostrze z kutej stali, przekładnia i podwójnie wygięta aluminiowa rękojeść.
Linia Comfort - ultra lekkie, wydajne i nowoczesne z przekładnią zwiększającą siłę cięcia o 38%.
Linia Classic - niezawodne, podstawowe modele do cięcia młodych, starszych i suchych gałęzi; punkt cięcia blisko przekładni zwiększa siłę cięcia.